Bilimsel Evlilik Merkezi’ nde Bilimsel Evlilik

Site, bilimsel evlilik merkezi konseptiyle hizmet vermektedir. Yurtdışında geliştirilen özel bir yazılım sayesinde site, üyelerine kendilerini çok ayrıcalıklı hissettirecek bir özellik sunuyor. Peki nedir bu özellik? Üyeliğinizi tamamlayışınızın ardından size kişilik analiz testinizi yapmak üzere birtakım sorular yöneltiliyor. Kendinizle, karşı tarafın sahip olmasını istediğiniz özellikleriyle ve beklentilerinizle ilgili soruları içtenlikle cevaplandırıyorsunuz. Test sonucunuz özenle değerlendirildikten sonra kişiliğiniz ve beklentilerinize cevap verebilecek adaylar belirleniyor.

Üye ol, soruları cevapla ve adaylarla karşılaş; işte bu kadar basit!

Ben de bu süreçten geçip sitenin karşıma çıkardığı binlerce adayı görünce şaşkına döndüm. Adayların hepsiyle konuşmak istedim, tabi böyle bir şey mümkün olmadı ama yine de bir sürü kişiyle tanışma imkanı buldum. Gelecekteki eşimle konuşmaya başladığımızda kısa bir süre içerisinde diğer adayları gözüm görmez oldu. Güzel sohbetler, telefonla iletişimi sürdürme ve yüz yüze görüşme gibi aşamalardan sonra da evlilik kararı aldık.

Bilimsel evlilik merkezi yıllardır arayıp bulamadığım eş adayını karşıma çıkartarak beni bekarlıktan kurtardı. Tam hayallerimdeki gibi, aradığım tüm özelliklere sahip olan eşe kavuşturdu beni. Site bilimsel evlilik merkezi olarak işlediği için ben eşimi bulabildim. Böyle bir sistem olmasaydı belki de onunla tanışma imkanım olmayacaktı ve hala bekar olacaktım.

Benim ve benimkine benzer hikayeleri duyan herkes bilimsel evlilik merkezine üye oluyor, bunlara arkadaşlarımın çoğu da dahil. Bekarsanız ve gerçekten size uygun olan adaylarla tanışmak, ciddi bir ilişki yaşamak istiyorsanız, bilimsel evlilik merkezine üye olmanızı tavsiye ediyorum. Üstelik bilimsel evlilik merkezinde belirli bölgelerden değil Türkiye’nin her yerinden adaylarla tanışma imkanınız var. Sadece size uygun olabilecek adaylarla karşılaşıp boşa zamanınızı harcayacak adaylardan uzak durmanın en iyi yolu bilimsel evlilik sitesi.

Bilimsel Evlilik Merkezi’nin Taklitlerinden Sakının

Bilimsel evlilik sitesi demek internet üzerinden hizmet veren bilimsel evlilik merkezi demektir. Bu isim altında kurulmuş birçok site kalitesiz ve gerçek olmayan bilimsel evlilik hizmetleri sunmaktadır. Gerçek kaliteden, bilimsel evlilik merkezinin üye sayısına bakarak ve geçmiş başarı öykülerini okuyarak emin olabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s